Haft komputerowy na odzieży


haft czapek haftowanie naszywek program do haftowania

Nie mamy wątpliwości, że profesjonalny haft komputerowy jest obecnie najtrwalszą i najlepszą formą znakowania reklamowego odzieży. Jest to bezkonkurencyjna metoda znakowania ubrań i dodatków.

Do największych atutów tej techniki należą przede wszystkim:

 • trwałość – wytrzymałość i pierwotny wygląd utrzymane przez cały okres użytkowania, nawet przy intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach,
 • możliwość prania, nawet w wysokich temperaturach,
 • trwałość kolorów, nawet po wielu praniach i po wielu latach użytkowania,
 • metoda ta daje również dużą swobodę, a wręcz dowolność w wykonywaniu projektów.

Wykonujemy haft reklamowy na odzieży, dodatkach i gadżetach reklamowych, w tym przede wszystkim na:

 • koszulkach i polówkach,
 • bluzach i polarach,
 • kurtkach i kamizelkach,
 • wykrojach,
 • czapkach zimowych, kaszkietach i innych nakryciach głowy,
 • plecakach, torbach,
 • kocach, ręcznikach, kołdrach oraz na wielu innych produktach.

Nasza oferta jest niezwykle wszechstronna i można ją swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Oferujemy naszywki, aplikacje, trójwymiarowy haft komputerowy, emblematy, napisy i nie tylko. Na specjalne życzenie naszych Klientów wykonujemy także amerykańskie naszywki merrow.

Kompleksowa obsługa

Nowoczesny park maszynowy i sprzęt niemieckiej firmy ZSK gwarantują nam wykonanie precyzyjnych aplikacji, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego tempa pracy. Uzyskanie odpowiednich efektów gwarantuje nasz zespół. To zaangażowani specjaliści, wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną na temat wykorzystywanej metody wyszywania rozmaitych grafik czy haseł.

Stawiamy na elastyczną i komfortową dla naszych Klientów współpracę. Realizujemy zlecenia spływające z całej Polski, a ogromnym atutem jest fakt, iż wszelkie formalności i całą procedurę możemy wspólnie przejść online, porozumiewając się drogą mailową lub telefoniczną.

Jak złożyć zamówienie?

Wszelkie zapytania oraz zlecenia prosimy kierować na adres biuro@carol.com.pl. W mailu powinny zostać przekazane najważniejsze informacje dotyczące zamówienia. Muszą się tam znaleźć przede wszystkim pełne dane kontaktowe i dane do faktury, w tym nazwa firmy, jej adres i NIP. Jeśli adres dostawy jest inny niż adres siedziby, również prosimy o jego podanie.

Następnie prosimy o podanie informacji na temat zamawianych produktów i usług, a więc numer katalogowy produktu, rozmiary, nakład, kolor oraz krój odzieży, wymiar haftu, a także wszelkie dodatkowe życzenia. Najważniejsze jest oczywiście dołączenie pliku graficznego, który mamy wykorzystać przy aplikacji na konkretnym produkcie. Ważne jest, aby był on przygotowany zgodnie z obowiązującymi standardami, miał odpowiednią rozdzielczość i dopasowanie kolorów. Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące przygotowania pliku prosimy kierować również na adres mailowy biuro@carol.com.pl. Jeśli rozmiar grafiki będzie zbyt duży, prosimy o jej upload na serwer i przesłanie do nas linku pozwalającego na ściągnięcie pliku.

Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości
 

Galeria: