Haft / Galeria – Dziecięce


Nic tak bardzo nie sprawia radości najmłodszym, jak znajdujące się na odzieży i używanych codziennie tekstyliach hafty, naszywki, aplikacje oraz emblematy przedstawiające kolorowe, bajkowe postacie i inne, popularne wśród dzieci motywy.

Prezentowane w tej kategorii wyroby, to przykładowe realizacje, które świetnie oddają doskonałe rezultaty, jakie uzyskujemy w naszej pracowni. Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców, pracujących na nowoczesnym sprzęcie – specjalistycznym oprogramowaniu oraz wielogłowicowych, wieloigłowych maszynach niemieckiej firmy, przekłada się na wysoką jakość wykonywanych haftów komputerowych. Innym czynnikiem, podnoszącym właściwości użytkowe oraz walory wizualne naszywek, aplikacji i emblematów, są wysokiej jakości nici Amann oraz Madeira.

Oprócz kolorowych, bajkowych motywów, na zamówienie możemy wykonać również haftowane komputerowo, indywidualne dedykacje na kocyku, poduszce lub szatkach chrzcielnych, które będą doskonałym prezentem oraz idealną pamiątką ważnego wydarzenia.