Haft / Galeria – Herby


Haft komputerowy należy do technik cenionych za szerokie możliwości ozdabiania odzieży, może być nanoszony na ubrania lub użytkowane codziennie wyroby tekstylne. Wykonywane przez nas herby w postaci naszywek lub wyhaftowane bezpośrednio na odzieży, charakteryzują się estetycznym wykonaniem, trwałością, odpornością na pranie w wysokich temperaturach oraz na częste użytkowanie. W rezultacie, na długie lata zachowują swój pierwotny wygląd oraz intensywność kolorów.

Specjalistyczne oprogramowanie, którego używamy do tworzenia programów sterujących, pozwala na stworzenie projektów bardzo dobrze oddający najważniejsze szczegóły. Dobieramy odpowiednie rodzaje ściegów – od
wypełniających tatami lub satynowych, przez potrójną stębnówkę zaznaczającą kontury, aż po fantazyjne elementy, pozwalające na stworzenie trójwymiarowych efektów. Solidny podkład filcowy lub z tkaniny bawełnianej, a także obszycie ściegiem Merrow sprawią, że herby w postaci naszywek nie będą strzępić się na krawędziach. Tym samym, będą się też świetnie prezentować, co jest najczęściej głównym zadaniem haftowanych komputerowo herbów.