Haft / Galeria – Na odzieży


Haft komputerowy jest techniką, która pozwala trwale nanieść na odzież logotypy firmowe, grafiki, herby, a także wiele innych wzorów, których trwałość w tym przypadku jest niezaprzeczalna.

Od wielu już lat wszechstronnie działamy w branży odzieżowej i reklamowej, oferując naszym Klientom profesjonalne usługi. W Galerii prezentujemy przykładowe, zrealizowane zamówienia – zamieszczone fotografie pokazują, z jaką precyzją i dbałością o detale wykonane są poszczególne motywy. Równomierne, staranne ściegi i kolorystyka dobrana według wzornika Pantone, to jedne z wielu atutów naszych wyrobów. Zastosowanie nici najlepszych, cenionych na rynku marek Amann oraz Madeira, również pozytywnie wpływa na ogólny wygląd oraz trwałość gotowych wyrobów. Wykonujemy hafty komputerowe na odzieży własnej oraz powierzonej – na koszulkach polo, T-shirt, polarach, bluzach, kurtkach, czapeczkach, fartuchach lekarskich, a także na odzieży BHP.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie nie tylko polskich, ale też zagranicznych kontrahentów.