Haft / Galeria – Okolicznościowe


Prezentowane w tej kategorii wyroby, to przykładowe realizacje pochodzące z naszej profesjonalnej pracowni, prezentujące niezwykle wysoki poziom wykonywanych przez nas haftów komputerowych bezpośrednio na odzieży lub naszywkach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przyjmujemy również zamówienia na indywidualne dedykacje na powierzonych przez Klienta bądź naszych produktach. Eleganckie, starannie i precyzyjnie naniesione na kocyki, poszewki poduszek lub szatki liturgiczne elementy dekoracyjne, bardzo dobrze upamiętnią daną uroczystość i świetnie sprawdzą się jako prezent okolicznościowy.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, a nasi pracownicy kompleksowo zajmują się profesjonalną obsługą każdego złożonego zamówienia. W związku z tym, już od początkowego etapu związanego z projektowaniem haftu komputerowego mamy nad nim pełną kontrolę. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta dobieramy kolory, bazując na wzorniku Pantone. Przygotowując się do realizacji zlecenia sięgamy po nici Madeira lub Amann, cenione za swoją wytrzymałość oraz dużą ilość dostępnych odcieni.