Haft / Galeria – Sport


Stroje sportowców zyskują charakterystyczny wygląd dzięki znajdującym się w widocznych miejscach, haftowanym emblematom klubu, do którego należą. Identyfikują zawodnika z daną drużyną, są też najlepszą reklamą klubu oraz sponsora.

Jako firma działająca na rynku od wielu lat i posiadająca w swojej pracowni nowoczesne maszyny do haftu komputerowego, możemy zapewnić naszym Klientom najlepszą, profesjonalną obsługę. Projektując, a następnie wykonując serię emblematów dla klubu sportowego, możemy bez trudu łączyć różne rodzaje ściegów (satynowy, tatami, potrójny, pojedynczy a także inne, o specyficznej fakturze), co pozwala na uzyskanie efektów jedynych w swoim rodzaju. Dużym atutem są też trwałe nici hafciarskie Amann i Madeira, po które sięgamy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, indywidualnemu podejściu do Klienta i fachowej wiedzy w dziedzinie haftu komputerowego, nasze wyroby spełniają wszystkie wymogi względem jakości i doskonale sprawdzają się w swojej roli. Bardzo długo zachowują swój pierwotny wygląd, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji i częstego prania.