Nadruki / Galeria – Subli-Tex


Na liście licznych technik wykorzystywanych w naszej pracowni do nanoszenia nadruków na koszulki, odzież oraz inne wyroby tekstylne, znajduje się również metoda Subli-Tex.

Stanowi ona doskonałe rozwiązanie w przypadku ciemnych i wielokolorowych tkanin lub dzianin, zarówno bawełnianych, jak i poliestrowych. Sprawdza się też świetnie na odzieży denimowej (jeans), pozwalając na naniesienie na niewielką powierzchnię wielokolorowych napisów, logotypów i grafik. Gotowy nadruk jest przyjemny w dotyku i dobrze wkomponowuje się w tekstylia.

Subli-Tex jest metodą szybką, czystą i niewymagającą dodatkowego stosowania specjalnych preparatów. Pozwala na wierne oddanie szczegółów oraz barw, które w trakcie użytkowania odzieży z nadrukami nie mają tendencji do rozmywania się i blaknięcia. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż w tym przypadku nie trzeba rezygnować z przejść tonalnych i cieniowania. Tym samym, bez względu na to, czy pragniemy wykonać serię koszulek z emblematem klubu, logotypem firmy lub kolorową tarczą szkolną – rezultaty będą spektakularne.